zegary wieżowe

zegary wieżowe dzwony hejnały REK zegary wieżowe dzwony hejnały REK zegary wieżowe dzwony hejnały REK zegary wieżowe dzwony hejnały REK napisz do nas zegary wieżowe dzwony hejnały producent zegarów REK zarób na banerze svenska espańol Tak kiedyś wytwarzano dzwony i zegary Tak kiedyś wytwarzano dzwony i zegary english deutsch pycckuű cesky zegary wieżowe dzwony hejnały producent zegarów REK

ZEGARY - PRODUCENT ZEGARÓW - REK

Mapa serwisu
Kontakt
Zegary
Mechanizmy zegarowe
Dzwony tradycyjne
i elektroniczne
Dzwonki szkolne,
sygnalizacja dźwiękowa
Frezowanie ploterem
PROMOCJE
NOWOŚCI
Serwis
Galeria zdjęciowa naszych zegarów


ul. Chobolańska 57
tel. 0 601-72-59-55
WARSZTAT
ul. Kruszwicka 6,
71-043 Szczecin
tel/fax 091 487-18-36
rek@zegary-dzwony.pl

JAK DO NAS DOJECHAĆ

KLEJE PRZEMYSŁOWE, zapraszamy na strony poświęcone klejom firmy:

zegary wieżowe dzwony hejnały producent zegarów REK 

Webmaster:
olo@az.pl
          Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe REK jest firmą z bogatym doświadczeniem, istnieje bowiem od 15 lat. Jej dynamiczny rozwój potwierdzają liczne zegary i kuranty wykonane w kiluset miejscach na terenie całego kraju i Europy (zobacz referencje). Pracują z nami zegarmistrzowie ze stażem sięgającym kilkudziesięciu lat. 

          Głównym celem PPH REK jest przywrócenie dawnego wyglądu i świetności wszelkim zegarom wieżowym i fasadowym zdobiącym kościoły, ratusze i inne budynki oraz wnętrza.

          Zegary i kuranty montujemy w różnego typu obiektach na terenie całej Polski. Są one przystosowane do pracy na zewnątrz jak i wewnątrz budynków (zegary wieżowe, gabinetowe, fasadowe, reklamowe itp.). Wymiary tarcz, kształt wskazówek oraz liternictwo uzgadniamy w każdym przypadku bezpośrednio z klientem. Proponowane przez nas kuranty elektroniczne wiernie odtwarzają dźwięki bicia dzwonów i cyklicznie wygrywają np. hejnały miasta.

zegary dzwony hejnały producent zegarów REK

Wygrywanie utworów muzycznych

          Można u nas zamówić również indywidualne kompozycje. Skomponujemy dla Państwa wygrywane przez kuranty specjalne melodie lub wspomniane wyżej hejnały.

Szukaj na naszych stronach:


powered by FreeFind


Oczywiście - zapraszamy do współpracy.

zegary dzwony hejnały producent zegarów REK